ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4-5-8/2/217 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
           

ΣΑΒΒΑΤΟ 4-2-2017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧ\ΚΟΣ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΑΣΛΑΝ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ- ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΑΡΑΛΗ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΚΑΡΑΛΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΓΕΗ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΗΦΑΚΗ Κ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ Κ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14:30:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΧΑΤΖΑΚΗ






















ΚΥΡΙΑΚΗ 5-2-2017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΛΙΚ\ΣΟΥ 12:30 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΣΥΚΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 18:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΣΥΚΑΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11:00 ΑΣΛΑΝ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ1-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ1-ΠΑΓΧ\ΚΟΣ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10.30 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΡΟΔΙΝΟΥ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ2-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΑΡΑΛΗ ΣΚΟΥΤΕΛΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΚΑΡΑΛΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΟΦΗ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 11:00 ΣΗΦΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ1 ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 18:00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14:00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΧΑΤΖΑΚΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 17:00 ΣΗΦΑΚΗ ΒΛΑΧΑΚΗΣ







Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΟΠΕΡ ΧΑΝΙΩΝ 18.0Ο ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΛΑΝ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΑΣΜ-ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΜΟΙΡΩΝ 16.00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΠΕΡ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15.00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Κ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 08/02/2017




ΚΥΠΕΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΙΑΙΚΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 16.00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΑΡΑΛΗ











ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ:ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ