ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ - ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 11-12/02/2017








ΣΑΒΒΑΤΟ 11-2-2017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 NTOYΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 17:00 ΣΥΚΑΣ ΑΣΛΑΝ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 15:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛ\ΚΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 13:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΧΕΡ\ΝΙΣΟΥ 13:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡ\ΣΟ 16:00 ΚΑΡΑΛΗ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β
ΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΟΦΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16:00 ΧΑΤΖΑΚΗ ΚΟΥΔΟΥΜΑ
ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡ\ΣΟΥ 18:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β ΚΑΡΑΛΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΠΑΓΧ\ΚΟΣ1-ΑΕΤΟΣ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ1-ΓΕΗ 2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 17:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΧΕΡΡΝ\ΣΙΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΧΕΡ\ΣΟΥ 10:30 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ








Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΠΕΡ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16.00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ








ΚΥΡΙΑΚΗ 12-2-2017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΧΕΡ\ΣΙΟΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΕΡ\ΝΙΣΟΥ 18:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 17:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΣΥΚΑΣ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 17:00 ΜΠΡΕΛΑΣ
ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΣΥΚΑΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ1-ΚΥΔΩΝ 2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΡΟΔΙΝΟΥ ΜΠΑΤΖΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΕΤΟΣ2-ΚΥΔΩΝ 1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΟΥΔΑ 1-ΠΑΓΧ\ΚΟΣ2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 13:00 ΣΥΚΑΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΡΚΑΔΙ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10:30 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΑΣΛΑΝ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΧΕΡ\ΣΙΟΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΟΦΗ-ΓΕΗ 1 ΚΛ.ΒΑΚ 10:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ 2-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΓΑΙΤΑΝΑΚΗ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΗ 2-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΓΑΙΤΑΝΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΩΝ 14:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ1-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:30 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΑΣΛΑΝ







Α2Α ΣΦΠΧ – ΕΡΥΘΡΑΙΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 1600 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ