ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 18-20/2/217 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ








ΣΑΒΒΑΤΟ 18-2-2017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΓΧ\ΚΟΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ Κ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΜΠΑΤΖΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΘΙΛΑΘΛ\ΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΛ.
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΓΕΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΧΕΡ\ΣΙΟΣ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 13:00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ
ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΓΕΗ ΚΛ.ΒΑΚ 12:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ2-ΣΟΥΔΑ 1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΣΗΦΑΚΗ Ε







A2 ANΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΣΦΠΧ ΒΑΚ 17.00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-2-2017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16:00 ΓΑΙΤΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17.30 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 11:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19.30 ΜΠΡΕΛΛΑΣ Κ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΠΑΓΧ\ΚΟΣ1-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 09:30 ΑΣΛΑΝ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΝΟΠΕΡ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 14:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΕΤΟΣ1-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 16:00 ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΠΑΓΧ\ΚΟΣ2-ΑΕΤΟΣ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:30 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11:30 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΑΣΛΑΝ
ΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:30 ΜΠΡΕΛΛΑΣ Κ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΜΕΣ\ΡΑ ΚΛ.ΑΛΙΚ/ΝΟΥ 18:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΟΦΗ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 13:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ1-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΗ1-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΚΟΥΤΕΛΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΦΙΛ\ΚΟΣ-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΑΡΑΛΗ ΣΗΦΑΚΗ Κ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 16:00 ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ







Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΑΣΜ-ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΟΙΡΩΝ 16.00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ








ΔΕΥΤΕΡΑ  20-2-2017



ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:30 ΚΟΚΚΑΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β. ΣΗΦΑΚΗ Κ