ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΏΝΩΝ 18-19/11/2017

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 18 και την Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2017 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11/2017          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ1-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ  ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΑΡΚΑΔΙ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ2-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ  ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΤΑΚΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 13:30 ΣΚΟΥΦΑΣ   ΚΟΥΔΟΥΜΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 11:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΟΚΚΑΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΑΡΑΛΗ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 19:30 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΗΦΑΚΗ  
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ  
             
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΧΑΝΘ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:30 ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
        ΠΑΡΑΤΗΤΗΤΗΣ: ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ  
             
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11/2017          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΙ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 19:30 ΠΕΤΤΡΑΚΗΣ Ι ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΥΔΟΥΜΑ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΚΟΚΚΑΣ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΟΠΕΡ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΣΗΦΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 18:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 17:30 ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι   ΚΟΥΔΟΥΜΑ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 10:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ2-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 10:00 ΣΗΦΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ1-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 11:30 ΣΗΦΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΒΑΚ 19:00 ΚΑΡΑΛΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 11:00 ΚΟΡΝΕΛΛΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15:30 ΣΚΟΥΦΑΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΝΕΜΟΣ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11:00 ΣΥΚΑΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ1-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΑΡΑΛΗ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ  
             
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΟΦΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ  ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ