ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 25-26/11/2017

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 25 και την Κυριακή 26 Νοεμβρίου  και τους ορισμένους σε καθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 18:00 ΚΑΡΑΛΗ  ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΕΦΗΒΩΝ ΟΠΕΡ-ΛΑΤΩ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  
ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΗ-ΓΕΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΚΑΡΑΛΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΤΕΡΖΙΔΟΥ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 13:30 ΠΑΤΡΑΚΗΣ Γ   ΧΑΜΑΛΙΔΗ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΣΥΚΑΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:30 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:30 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΠΕΤΑΚΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΣΥΚΑΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1-ΑΚΡΩΤΗΡΙ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:30 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΟΦΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΩΝ ΑΘΛΕΣΗ1-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 15:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΤΕΡΖΙΔΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ2-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 9:30 ΚΑΡΑΛΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
             
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΠΕΡ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ  ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11/2017          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΓΕΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 14:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΤΕΡΖΙΔΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΓΕΗ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 10:00 ΚΑΡΑΛΗ ΤΕΡΖΙΔΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ1-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ2-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 17:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ2-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΚΟΚΚΑΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ2-ΓΡΥΠΑΣ1 ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 15:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 11:00 ΚΟΡΝΕΛΛΑΚΗ   ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΣΟΥΔΑ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ2-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 12:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ2-ΑΝΕΜΟΣ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-Ν.ΟΠΕΡ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ1-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 10:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ2-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ