ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 09-13/12/2017

Δείτε το Πρόγραμμα των Αγώνων το Σάββατο 09 την Κυριακή 10 και την Τετάρτη 13/12/2017 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12/2017          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΕΦΗΒΩΝ ΛΑΤΩ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΜΩΫΣΙΑΔΟΥ  
ΕΦΗΒΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  
ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΙ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΚΟΥΦΑΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΚΟΚΚΑΣ  ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΚΠ ΚΑΡΥΔΑΣ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  ΠΕΤΑΚΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ1-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ2 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:30 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΣΥΚΚΑΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ1-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:30 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΠΙΣΣΑ ΕΚΠ ΚΑΜΠΑΝΤΑΓΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 12:00 ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ1-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΚΟΚΚΑΣ  ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 19:30 ΣΠΙΘΑΚΗ ΣΗΦΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ1-ΓΡΥΠΑΣ2 ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 17:00 ΣΗΦΑΚΗ ΣΠΙΘΑΚΗ  
             
PRELEAGUE ΜΕΣΣΑΡΑ-ΒΡΙΛΛΗΣΙΑ ΚΛΜΟΙΡΩΝ 16:30 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ
          ΠΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12/2017          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΟΠΕΡ-ΓΕΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΥΚΑΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΤΕΡΖΙΔΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 18:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΜΗΧΑΙΛΙΔΗ
          ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 13:30 ΣΗΦΑΚΗ ΜΩΫΣΙΑΔΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 10:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ2-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 14:00 ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΗ1-ΟΦΗ ΚΛ.ΒΑΚ 10:00 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-Ν.ΟΠΕΡ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ1-ΑΚΡΩΤΗΡΙ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΕΜΟΣ2-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 14:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΑΚΡΩΤΗΡΙ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΕΜΟΣ1-Ν.ΟΠΕΡ1 ΚΛ.ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 10:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ2-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ1 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ   ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΗΣ  ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13:00 ΣΥΚΑΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ  
             
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΠΕΡ-ΒΥΡΩΝΑ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 13/12/2017          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ