Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 3-4/11/2018

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 3 και την Κυριακή 4 Νοεμβρίου 2018 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΜΕΣΣΑΡΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΕΗ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 11:00 ΣΠΙΘΑΚΗ  ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΗΣ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 17:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΣΥΚΑΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΚΑΔΙ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΦΠΧ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 19:30 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΛΗΜΑΤΙΣΙΔΑ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ-ΟΦΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 13:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 18:00 ΚΑΡΑΛΗ ΚΟΚΚΑΣ  
ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΚΛΙΜΑΤΣΙΔΑ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ  
             
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ- ΒΥΡΩΝΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΑΛΗ
             
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/11/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΟΥΛΟΥ ΚΛΙΜΑΤΣΙΔΑ
ΑΝΔΡΩΝ ΣΟΥΔΑ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ ΣΤ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ  
ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ ΣΤ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ]  
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17;00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ  
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 17:00 ΚΟΚΚΑΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΣΠΙΘΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 12:00 ΚΛΙΜΑΤΣΙΔΑ   ΚΟΥΔΟΥΜΑ