ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 01-02/12/2018

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 01 και την Κυριακή 02 Δεκεμβρίου 2018 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α ΠΗΓΑΣΟΣ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 15:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α ΑΘΛΕΣΗ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 13:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α ΓΕΗ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 11:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΜΑΥΡΕΑ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ  
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α Ν.ΟΠΕΡ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΛΩΤΣΑ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α ΑΡΚΑΔΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 19:30 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΦΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 17:30 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 9:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΕΑ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΡΚΑΔΙ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΕΤΟΣ-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:30 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΝΕΜΟΣ-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΣΥΚΑΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
ΠΑΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  
ΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:30 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ  
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ  
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ        
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΣΥΚΑΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΥΚΑΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ
         
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ  
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ        
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΕΗ-ΟΦΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΚΟΚΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΘΛΕΣΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΟΥΔΑ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΦΠΧ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α Ν.ΟΠΕΡ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΚΛΩΤΣΑ  ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΓΡΥΠΑΣ2 ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 10:00 ΚΛΗΜΤΣΙΔΑ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 11:00 ΚΟΚΚΑΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ3-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΒΑΚ 17:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ