ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 8-9/12/2018

Δείτε το πρόγραμμα το Σάββατο 8 και την Κυριακή 9 Δεκεμβρίου 2018 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
         ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ  ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ  
         ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ  ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ  
ΕΦΗΒΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΓΕΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
 
ΕΦΗΒΩΝ ΣΦΠΧ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ  ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΦΗ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΚΛΙΜΑΤΣΙΔΑ ΚΑΡΑΛΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΚΛΙΜΑΤΣΙΔΑ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 18:00 ΣΠΙΘΑΚΗ  ΚΟΚΚΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ-ΓΕΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 13:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  
             
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΗ ΚΛ.ΒΑΚ 20:00 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΑΡΑΛΗ
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/2018          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΠΙΘΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 20:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΣΥΚΑΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΚΑΓΚΑΣ
         ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ  ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ  
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΚΛΙΜΑΤΣΙΔΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 16:00 ΚΑΡΑΛΗ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ
         ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ  ΒΛΑΧΑΚΗΣ  
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΑΓΚΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΑΛΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΘΛΕΣΗ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 17:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΜΕΣΣΑΡΑ-ΓΕΗ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 10:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΦΗ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 14:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΝΕΜΟΣ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 12:00 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΚΥΔΩΝ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΕΤΟΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΣΥΚΑΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΚΡΩΤΗΡΙ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ  
             

ΔΕΥΤΕΡΑ 10/12/2018

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α   ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΡΥΠΑΣ   ΚΛ.ΛΙΝΤΟ      16:30      ΚΟΚΚΑΣ      ΣΠΙΘΑΚΗ