ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 16-17/03/2019

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 16 και την Κυριακή 17 Μαρτίου 2019 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΕΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ  
ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΒΑΚ 18:30 ΣΠΙΘΑΚΗ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  
ΧΙΑΣΤΙ ΚΟΡΑΣΙΔ ΓΕΗ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 13:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ2-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 11:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  ΚΟΚΚΑΣ  
Β΄ΦΑΣΗ ΚΟΡ ΑΚΡΩΤΗΡΙ- ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΣΥΚΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  
Β΄ΦΑΣΗ ΚΟΡ ΚΥΔΩΝ1-ΑΡΚΑΔΙ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ  
Β΄ΦΑΣΗ ΚΟΡ ΑΕΤΟΣ-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ  ΚΑΓΚΑΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΘΛΕΣΗ2-ΓΕΗ3 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 9:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ     
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ2-ΓΕΙ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:30 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΟΥΡΛΑ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΡΥΠΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ1 ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 14:30 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΟΥΡΛΑ  
             
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ  ΣΠΙΘΑΚΗ
             
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 20:00 ΚΟΚΚΑΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΣΠΙΘΑΚΗ  ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΣΥΚΑΣ ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Μ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΩΤΣΑ
ΧΙΑΣΤΙ ΚΟΡΑΣΙΔ ΣΦΠΧ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΕΗ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΚΟΚΚΑΣ ΣΟΥΡΛΑ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΟΦΗ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΟΥΔΑ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΛΕΜΟΝΤΖΟΓΛΟΥ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α Ν.ΟΠΕΡ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΡΚΑΔΙ2-ΚΥΔΩΝ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΝΕΜΟΣ2-ΑΝΕΜΟΣ3 ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 13:00 ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ Σ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΣΟΥΔΑ2-ΟΠΑ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΚΑΓΚΑΣ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ2-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΛΩΤΣΑ  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΟΦΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΣΠΙΘΑΚΗ  ΣΟΥΡΛΑ  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ