Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 20-24/04/2019

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

Την Κυριακή θα διεξαχθεί στο Κλ. Λιντο ο 3ος και τελευταίος Τελικός για την ανάδειξη πρωταθλητή Ανδρών, ενώ Σάββατο - Κυριακή και Δευτέρα (αν χρειαστεί) θα διεξαχθούν οι Τελικοί αγώνες για την ανάδειξη πρωταθλήτριας ομάδας Γυναικών σε Ρέθυμνο και Ηράκλειο.

Ο ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ συνεχίζει τη μάχη για την παραμονή του στην Pre League απέναντι στον Πανιώνιο. Την Κυριακή θα γίνει ο 1ος αγώνας στην Αθήνα ενώ ο 2ος αγώνας θα γίνει στο Κλ. Μοιρών  την Μ. Τετάρτη και ώρα 16:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΜΕΣΣΑΡΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:30 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΚΑΔΙ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α Ν.ΟΠΕΡ-ΠΑΓΧ/ΚΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΚΥΔΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΟΥΡΜΠΑΚΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔ Β  ΑΝΕΜΟΣ2-ΑΝΕΜΟΣ3 ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ  20:00       
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ2-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10.00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ    
1ος ΤΕΛ. ΓΥΝΑΙΚ Ν.ΟΠΕΡ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:30 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
3ος ΤΕΛ.ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:30 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΑΛΗ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΧΑΚΗΣ  
2ος ΤΕΛ. ΓΥΝΑΙΚ ΓΕΗ- Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΠΑΤΕΛΛΩΝ 17:15 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΑΥΡΕΑ
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΗΣ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 17:00 ΑΜΑΡΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΗΓΑΣΟΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 13:30 ΚΟΚΚΑΣ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΕΤΟΣ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 13:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΚΥΔΩΝ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΚΑΔΙ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α Ν.ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 14:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΝΕΜΟΣ2-ΟΠΑ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ    
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΚΥΔΩΝ2-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 12:00 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ - Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΒΑΚ 12:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΥΡΕΑ  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 17:30 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΑΛΗ  
             
Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
3ος ΤΕΛ. ΓΥΝΑΙΚ Ν.ΟΠΕΡ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00      
αν χρειαστεί            
Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 24/4/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
Pre League ΜΕΣΣΑΡΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:30 ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ