ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 23-24/11/2019

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 23 και την Κυριακή 24 Νοεμβρίου και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ  
ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΒΑΚ 15:00 ΚΟΚΚΑΣ   ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ   ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:30 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕΤΟΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ  
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΚΑΓΚΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΣΦΠΧ` ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΣΥΚΑΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ2-ΓΕΙ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 16:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ   ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 11:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ   ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β            
             
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 16:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ
             
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΑΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 18:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΟΚΚΑΣ ΜΑΥΡΕΑ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ  
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:30 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΑΓΚΑΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΟΦΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:30 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΕΤΟΣ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:30 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 19:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 16:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 14:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΦΡΑΓΙΑΔΑΚΗ
             
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΛ.ΠΑΤΕΛΩΝ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ