ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 30/11-01/12/2019

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 30 Νοεμβρίου και την Κυριακή 01 Δεκεμβρίόυ, και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΗ-ΟΦΗ ΚΛ.ΒΑΚ 19:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΗΣ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ  ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ  ΚΑΓΚΑΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ  ΣΤΑΓΑΚΗΣ
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ  
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 20:00 ΣΥΚΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 14:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 17:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ   ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΙ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 13:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ   ΚΟΥΔΟΥΜΑ
             
Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚ ΚΛ.ΒΑΚ 16:30 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ   ΕΠΟΠΤΕΣ: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΚΚΑΣ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΓΕΗ ΚΛ.ΠΑΤΕΛΩΝ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
             
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΑΝΔΡΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ       ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ  
ΑΝΔΡΩΝ ΣΟΥΔΑ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΣΥΚΑΣ ΚΑΓΚΑΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΟΦΗ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 11:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΕΑ  
        ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΙ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 12:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 12:00 ΚΟΚΚΑΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΘΛΕΣΗ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 16:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 9:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΦΗ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΒΑΚ 11:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ