Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 11-12/01/2020

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 11 και την Κυριακή 12 Ιανουαρίου 2020 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2020          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΣΥΚΑΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΤΙ 17:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΣΤΑΓΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΚΥΔΩΝ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15;00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΥΚΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΗΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 15:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ    ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ    ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΘΛΕΣΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 18:30 ΚΟΚΚΑΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΣΟΥΔΑ-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΚΑΓΚΑΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΚΥΔΩΝ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15;00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ  ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 16:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ   ΦΡΑΓΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΡΥΠΑΣ-ΟΦΗ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 11:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΓΚΛΕΝΤΙΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 19:30 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ   ΓΚΛΕΝΤΙΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ- ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 20:30 ΚΟΚΚΑΣ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ 
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ-ΟΦΗ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 16:30 ΚΟΚΚΑΣ    
             
             
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1/2020          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ  ΣΥΚΑΣ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ
ΑΝΔΡΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΣΤΑΓΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ  ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΦΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΒΑΚ 17:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΥΡΕΑ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΕΤΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:30 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΝΕΜΟΣ-ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00 ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΚΑΔΙ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΚΥΔΩΝ -ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΚΑΓΚΑΣ  ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β Ν.ΟΠΕΡ-ΣΟΥΔΑ3 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΠΑ-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15:00 ΣΥΚΑΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΡΚΑΔΙ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΘΛΕΣΗ-ΓΕΙ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 15:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΡΥΠΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 11:00 ΓΚΛΕΝΤΙΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΕΗ2 Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 13:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 14:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ    
ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΒΑΚ 15:00 ΚΟΚΚΑΣ ΜΑΥΡΕΑ  
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-Ν.ΟΠΕΡ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ    ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ