ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 01-02/02/2020

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 01 και Κυριακή 02 Φεβρουαρίου 2020 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/2/2020          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΠΑΙΔΩΝ  ΓΕΗ-ΟΦΗ ΚΛ.ΒΑΚ 20:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ` θα εφαρμοστει ο ΓΚΔΠ
ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΣΦΠΧ ΝΕΟ ΚΛ. ΠΕΡΙΒΟΛ 17:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΣΥΚΑΣ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΦΠΧ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΑΓΚΑΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΗΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 19:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 20:00 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΕΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 16:30 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΕΤΟΣ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 18:00 ΣΥΚΑΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΣΤΑΓΑΚΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΚΥΔΩΝ-ΑΝΕΜΟΣ2 ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 14:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 18:30 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΦΗ-ΓΕΙ ΚΛ.ΒΑΚ 18:00 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ   θα εφαρμοστει ο ΓΚΔΠ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΡΥΠΑΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 20:30 ΚΟΚΚΑΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  
Α1 ΑΝΔΡΩΝ (31/1/20) ΟΦΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 18:30 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΥΝΔ/ΑΒΡΑΜ
  ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ   ΕΠΟΠΤΕΣ ΚΟΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΘΛΕΣΗ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΚΛ.ΠΑΤΕΛΩΝ 16:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΟΥΛΟΣ ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 15:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΣ ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2020          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΣΥΚΑΣ
ΑΝΔΡΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΚΑΓΚΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΦΗ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΒΑΚ 18:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΑΛΗ ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ2-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 13:00 ΚΟΚΚΑΣ ΓΚΛΕΝΤΙΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ 12:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΚΑΔΙ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΕΤΟΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11:00 ΚΑΓΚΑΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ        
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΕΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 19:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΘΛΕΣΗ-ΑΡΗΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 15:00 ΓΚΛΕΝΤΙΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΦΗ-ΓΕΗ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΚΑΡΑΛΗ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 16:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΘΛΕΣΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 17:00 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΜΕΣΣΑΡΑ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 11:30     θα εφαρμοστεί ο ΓΚΔΠ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΓΕΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΣΥΚΑΣ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ