ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 15-16/02/2020

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 15 και την Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2/2020          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΠΑΙΔΩΝ  ΑΡΚΑΔΙ-ΟΦΗ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΣΥΚΑΣ ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ  
ΠΑΙΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 16:00 ΚΑΓΚΑΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΦΠΧ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΔΟΚ ΦΙΛΙΠΟΥ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΚΑΔΙ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΚΑΓΚΑΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α Ν.ΟΠΕΡ-ΚΛΥΔΩΝ ΚΛ.ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 14:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΑΣ  ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΜΕΣΣΑΡΑ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 17:30 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΠΑΤΕΛΩΝ 18:00 ΚΑΡΑΛΗ  ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 13:00 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΗΓΑΣΟΣ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 13:00 ΚΑΡΑΛΗ  ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 15:00 ΚΑΡΑΛΗ  ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
             
Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΠΑΟΚ ΚΛ.ΒΑΚ 16:30 ΟΝΟΠΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
  ΕΠΟΠΤΕΣ: - ΑΝ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ     ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 15:30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΛ.ΠΑΤΕΛΩΝ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
             
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2/2020          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΑΝΔΡΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 18:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΤΟΥΜΠΑΡΑΤΖΗ ΚΑΓΚΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ  ΣΥΚΑΣ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΦΗ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΒΑΚ 18:00 ΚΑΡΑΛΗ  ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ-Ν.ΟΠΕΡ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 20:00 ΚΟΚΚΑΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΕΤΟΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΣΥΚΑΣ ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ  ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΣΟΥΔΑ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΚΠ ΦΙΛΙΠΟΥ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΕΤΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 12:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΚΠ ΜΠΕΝΑΚΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΚΥΔΩΝ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11:00 ΚΑΓΚΑΣ ΠΛΑΤΩΝΗΣ ΕΚΠ ΡΑΠΤΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΕΗ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 14:00 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΘΛΕΣΗ-ΜΕΣΣΑΡΑ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 16:00 ΚΑΡΑΛΗ  ΚΑΛΕΜΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΡΗΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ  
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΙ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 13:00 ΚΟΚΚΑΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΕΗ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 12:00 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 18:00 ΓΚΛΕΝΤΙΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΡΥΠΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΛ.ΜΕΛΕΣΣΩΝ 11:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΜΕΣΣΑΡΑ-ΟΦΗ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 11:30 ΓΚΛΕΝΤΙΣ    
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΝΕΜΟΣ-ΣΟΥΔΑ3 ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ Μ.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 10:00 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗ  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-Ν.ΟΠΕΡ ΚΛ.ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 16:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΕΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 14:00 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΣΤΑΓΑΚΗΣ