ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 18-19/12/2021

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 18 και την Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2021 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/12/2021

 

Πρωτάθλημα

Αγώνας

Γήπεδο

Ώρα

Α Διαιτητής

Β Διαιτητής

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

Εκπαίδευση

ΠΑΙΔΩΝ

ΑΡΚΑΔΙ- Ν.ΟΠΕΡ

ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ

16:00

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣ.

 

ΣΜΠΥΡΑΚΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ

ΓΕΗ-ΓΕΙ

ΚΛ.ΛΙΝΤΟ

16:00

ΠΙΤΟΥΛΙΑΣ

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

 

ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ

ΠΑΙΔΩΝ

ΣΦΠΧ-ΟΦΗ

ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ

16:00

ΣΥΚΑΣ

ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗ

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΜΕΣΣΑΡΑ-ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ

ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ

16:00

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

 

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Σ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΕΗ

ΚΛ.ΛΙΝΤΟ

18:00

ΚΟΚΚΑΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΘΗ

 

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΣΦΠΧ-ΚΥΔΩΝ

ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ

20:00

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

ΞΥΔΑΚΗΣ

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

Ν.ΟΠΕΡ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ

ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ

20:00

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣ.

 

ΣΜΠΥΡΑΚΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΣΟΥΔΑ-ΑΡΚΑΔΙ

ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ

18:00

ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ

ΞΥΔΑΚΗΣ

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΓΕΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

13:00

ΠΕΤΡΑΚΗΣ

 

ΧΑΤΖΑΚΗ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΑΚΡΩΤΗΡΙ2-ΑΡΚΑΔΙ2

ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

15:00

ΜΠΕΝΑΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΑΕΤΟΣ-ΣΟΥΔΑ

ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ

14:00

ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗ

ΣΥΚΑΣ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/12/2021

 

Πρωτάθλημα

Αγώνας

Γήπεδο

Ώρα

Α Διαιτητής

Β Διαιτητής

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

Εκπαίδευση

ΑΝΔΡΩΝ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ

17:00

ΣΥΚΑΣ

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

ΞΥΔΑΚΗΣ

 

ΑΝΔΡΩΝ

ΑΡΚΑΔΙ-Ν.ΟΠΕΡ

ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13:00

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣ.

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΦΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΛ.ΒΑΚ

13:30

ΚΟΚΚΑΣ

ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ

ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΚΥΔΩΝ

ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙ

19:00

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗ

ΞΥΔΑΚΗΣ

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΣΦΠΧ-ΑΘΛΕΣΗ

ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ

14:00

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

ΣΥΚΑΣ

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΡΚΑΔΙ-ΜΕΣΣΑΡΑ

ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18:00

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ

ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ

ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΑΡΗΣ-ΓΡΥΠΑΣ

ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ

17:00

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΚΟΠΙΔΑΚΗΣ

 

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

Ν.ΟΠΕΡ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ

ΚΛ.ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

11:00

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣ.

 

ΣΜΠΥΡΑΚΗΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΣΦΠΧ-ΣΟΥΔΑ

ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ

16:00

ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗ

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

 

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΑΘΛΕΣΗ-ΜΕΣΣΑΡΑ

ΚΛ.ΛΙΝΤΟ

13:00

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΩΣΤΑΚΟΥ

 

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Σ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΚΛ.ΛΙΝΤΟ

19:00

ΚΟΚΚΑΣ

ΚΑΡΟΥΖΑΚΗ

 

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

ΓΕΗ-ΟΦΗ

ΚΛ.ΛΙΝΤΟ

10:00

ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ

ΚΑΛΑΝΤΙΔΟΥ

 

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΓΕΙ-ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ

ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

13:00

ΠΕΤΡΑΚΗΣ

 

 

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β

ΑΡΗΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ

15:00

ΚΟΠΙΔΑΚΗΣ

 

 

 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Ν.ΟΠΕΡ-ΓΕΗ

ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ

16:00

ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ

ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ

ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ