Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική
Προπόνηση επίλεκτων κοριτσιών Ν.Χανίων Εκτύπωση E-mail
26.11.21
Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Νικητάκης Νικήτας και η Π.Ο.Π κα Νίνα Κατερίνη, καλούν στα πλαίσια του προγράμματος ανάπτυξης της ΕΟΠΕ, σε προπόνηση επίλεκτων κοριτσιών και κλιμακίου, στην Παλιά Ηλεκτρική, την Τρίτη 30/11/2021 και ώρα 19:15-20:30 τις παρακάτω αθλήτριες:

1)      ΣΕΛΗΝΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΣΦΠΧ)

2)      ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΦΠΧ)

3)      ΜΠΟΥΡΜΠΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (ΣΦΠΧ)

4)      ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ    (ΣΦΠΧ)

5)      ΚΑΣΤΑΝΑΚΗ ΜΥΡΤΩ (ΣΦΠΧ)

6)      ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ-ΜΑΡΙΑ(ΣΦΠΧ)

7)      ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΣΦΠΧ)

8)      ΠΕΔΟΥΛΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΣΦΠΧ)

9)      ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΑΦΝΗ (ΣΦΠΧ)

10)   ΓΚΟΓΚΑ ΝΑΤΑΣΑ (ΣΦΠΧ)

11)   ΣΤΑΜΟΥ ΜΕΛΙΝΑ (ΚΥΔΩΝ)

12)   ΣΦΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΚΥΔΩΝ)

13)   ΠΕΝΤΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΥΔΩΝ)

14)   ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΥΔΩΝ)

15)   ΤΖΙΤΖΙΛΩΝΗ ΥΒΟΝΗ (ΚΥΔΩΝ)

16)   ΜΑΡΑΚΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΑΝΑΗ (ΚΥΔΩΝ)

17)   ΜΠΟΥΡΜΠΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΚΥΔΩΝ)

18)   ΤΕΡΖΗ ΝΕΡΑΤΖΙΑ (ΚΥΔΩΝ)

19)   ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (ΚΥΔΩΝ)

20)   ΠΕΠΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΚΥΔΩΝ)


 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 26-27/11/2021 Εκτύπωση E-mail
25.11.21

Δείτε το Πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 26 και την Κυριακή 27 Νοεμβρίου 2021 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Προπόνηση επίλεκτων Κοριτσιών Ν.Χανίων Εκτύπωση E-mail
23.11.21

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Νικητάκης Νικήτας και ο Π.Ο.Π κος Μπουρμπάκης Δήμος, καλούν στα πλαίσια του προγράμματος ανάπτυξης της ΕΟΠΕ, σε προπόνηση επίλεκτων αγοριών  και κλιμακίου, στο Κλ.Σούδας, την Τετάρτη   24/11/2021 και ώρα 20:30 τους παρακάτω αθλητές:

 

1.      ΤΖΙΛΙΒΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ (ΣΦΠΧ)

2.      ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ (ΣΦΠΧ)

3.      ΚΑΣΑΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΣΦΠΧ)

4.      ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΣΦΠΧ)

5.      ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ (ΣΦΠΧ)

6.      ΜΠΟΥΡΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΣΦΠΧ)

7.      ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΣΦΠΧ)

 
Αποτελέσματα Αγώνων 20-21/11/2021 Εκτύπωση E-mail
22.11.21

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε πρωτάθλημα.

Εθνικές Κατηγορίες:

Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΟΦΗ- ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-3 (27-29, 22-25, 20-25)

Α2 ΑΝΔΡΩΝ:  ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΕΗ  3-0 (25-19, 25-21, 25-23)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Ν.ΟΠΕΡ- ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ  3-0 (25-10, 25-18, 25-10)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ- ΓΕΗ  3-0 (25-09, 25-22, 25-13) 

 
Προπόνηση επίλεκτων αγοριών Ανατολικής Κρήτης Εκτύπωση E-mail
19.11.21

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Νικητάκης Νικήτας και o Π.Ο.Π κος Πρασανάκης Εμμανουήλ, καλούν στα πλαίσια του προγράμματος ανάπτυξης της ΕΟΠΕ, σε προπόνηση επίλεκτων αγοριών και κλιμακίου, στο Νέο Κλ.Ηρακλείου (2 Αοράκια), την Δευτέρα 22/11/2021 και ώρα 16:30:00-18:00 τους παρακάτω αθλητές:

1. ΜΟΥΡΤΖΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΓΕΗ)

2. ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΓΕΗ)

3. ΣΕΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΕΗ)

4. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ (ΓΕΗ)

5. ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ (ΓΕΗ)

6. ΤΣΙΓΚΕΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΓΕΗ)

7. ΚΥΡΕΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΓΕΗ)

8. ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΔΡΑΚΟΣ (ΓΕΗ)

9. ΑΥΤΖΙΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (ΟΦΗ)

10. ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΓΕΙ)

11. ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΓΕΙ)

12. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ (ΓΕΙ) 

 

 
Προπόνηση επίλεκτων κοριτσιών Ανατολικής Κρήτης Εκτύπωση E-mail
19.11.21

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Νικητάκης Νικήτας και η Π.Ο.Π. κα Γιούλη Παρασκάκη, καλούν στα πλαίσια του προγράμματος ανάπτυξης της ΕΟΠΕ, σε προπόνηση επίλεκτων κοριτσιών  και κλιμακίου, στο Νέο Κλ. Ηρακλείου (2 Αοράκια) , την Δευτέρα   22/11/2021 και ώρα 15:00:00-16:30 τις παρακάτω αθλήτριες:

1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
2. ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΟΦΗ)
3. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
4. ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΓΡΥΠΑΣ)
5.ΑΝΤΩΝΟΔΗΝΗΤΡΑΚΗ ΑΡΕΤΗ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
6. ΒΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΣΙΑ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)
7. ΚΟΚΟΣΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
8. ΣΑΜΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ (ΑΡΗΣ)
9. ΝΙΚΗΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΓΕΗ)
10 .ΧΑΣΑ ΣΑΝΤΡΑ (ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ)
11. ΜΑΓΚΙΡΗ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΘΛΕΣΗ)
12. ΚΡΑΣΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)
13. ΣΑΡΑΝΤΟΥΛΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΜΕΣΣΑΡΑ)

14. ΚΑΛΠΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΟΥΧΤΑΣ )

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 20-21/11/2021 Εκτύπωση E-mail
19.11.21

Δείτε το Πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 20 και την Κυριακή 21 Νοεμβρίου, και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Προπόνηση επίλεκτων κοριτσιών Ανατολ.Κρήτης Εκτύπωση E-mail
13.11.21

 

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Νικητάκης Νικήτας και η Π.Ο.Π. κα Γιούλη Παρασκάκη, καλούν στα πλαίσια του προγράμματος ανάπτυξης της ΕΟΠΕ, σε προπόνηση επίλεκτων κοριτσιών  και κλιμακίου, στο Νέο Κλ. Ηρακλείου (2 Αοράκια) , την Δευτέρα   15/11/2021 και ώρα 15:00:00-16:30 τις παρακάτω αθλήτριες:

 

1.      ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΟΦΗ)

2.      ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)

3.      ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΓΡΥΠΑΣ)

4.      ΚΑΛΠΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΟΥΧΤΑΣ)

5.      ΑΝΤΩΝΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΑΡΕΤΗ (ΠΗΓΑΣΟΣ)

6.      ΒΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΣΑ (ΗΡΟΔΟΤΟΣ)

7.      ΚΟΚΟΣΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΠΗΓΑΣΟΣ)

8.  ΣΑΜΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ)

9.  ΝΙΚΗΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΓΕΗ)

10.  ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ (ΑΡΗΣ ΓΟΥΡΝΩΝ)

11.  ΧΑΣΑ ΣΑΝΤΡΑ (ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ)

12.  ΜΑΓΚΙΡΗ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΘΛΕΣΗ)

13.  ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΑΘΛΕΣΗ)

14. ΣΑΡΑΝΤΟΥΛΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ) 

 
 
 
Προπόνηση επίλεκτων κοριτσιών Ν.Χανίων Εκτύπωση E-mail
12.11.21

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Νικητάκης Νικήτας και η Π.Ο.Π κα Νίνα Κατερίνη, καλούν στα πλαίσια του προγράμματος ανάπτυξης της ΕΟΠΕ, σε προπόνηση επίλεκτων κοριτσιών και κλιμακίου, στην Παλιά Ηλεκτρική, την Τρίτη 16/11/2021 και ώρα 19:10-20:30 τις παρακάτω αθλήτριες:

 

1) ΣΕΛΗΝΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΣΦΠΧ)

2) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΕΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΣΦΠΧ)

3) ΜΠΟΥΡΜΠΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (ΣΦΠΧ)

4) ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ (ΣΦΠΧ)

5) ΚΑΣΤΑΝΑΚΗ ΜΥΡΤΩ (ΣΦΠΧ)

6) ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ-ΜΑΡΙΑ(ΣΦΠΧ)

7) ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΣΦΠΧ)

8) ΠΕΔΟΥΛΑΚΗ ΑΓΑΠΗ (ΣΦΠΧ)

9) ΓΚΟΓΚΑ ΝΑΤΑΣΑ (ΣΦΠΧ)

10) ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΑΦΝΗ (ΣΦΠΧ)

11) ΤΡιΠΟΛΙΤΣΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΥΔΩΝ)

12) ΚΟΠΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΚΥΔΩΝ)

13) ΤΖΙΤΖΙΛΩΝΗ ΥΒΟΝΗ (ΚΥΔΩΝ)

14) ΜΑΡΑΚΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΑΝΑΗ (ΚΥΔΩΝ)

15) ΜΠΟΥΡΜΠΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ(ΚΥΔΩΝ)

16) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (ΚΥΔΩΝ)

17) ΤΕΡΖΗ ΝΕΡΑΤΖΙΑ (ΚΥΔΩΝ)

18) ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΕΡΙΕΤΤΑ (ΚΥΔΩΝ)

19) ΣΟΛΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΚΥΔΩΝ)

20) ΣΦΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΚΥΔΩΝ)

21) ΠΕΝΤΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΥΔΩΝ

 
Προπόνηση επίλεκτων αγοριών Ν.Ρεθύμνης Εκτύπωση E-mail
12.11.21

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κος Νικητάκης Νικήτας και o Π.Ο.Π κος Μενδρινός Γιώργος, καλούν στα πλαίσια του προγράμματος ανάπτυξης της ΕΟΠΕ, σε προπόνηση επίλεκτων αγοριών και κλιμακίου, στο Κλ. Ρεθύμνου «Μ.Μερκούρη», την Δευτέρα 15/11/2021 και ώρα 17:30:00-19:00 τους παρακάτω αθλητές:

1. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)

2. ΒΟΥΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Ν.ΟΠΕΡ)

3. ΜΠΙΣΤΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)

4. ΤΣΙΓΚΑΣ ΑΡΗΣ (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)

5. ΖΟΤΟ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)

6. ΧΑΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)

7.ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)

8. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)

9. ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)

10. ΓΟΥΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)

11. ΧΟΤΖΑ ΡΕΙΑΝ (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)

12. ΓΙΟΡΤΑΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)

13.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)

14. ΠΑΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)

15. ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)

16. ΛΙΣΙΤΣΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)

17.ΧΑΣΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (Ν.ΟΠΕΡ)

18. ΑΠΛΑΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ( Ν.ΟΠΕΡ)

19. ΘΥΜΙΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Ν.ΟΠΕΡ

 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 1 - 14 από 2005
© 2021 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:802116